środa, 21 stycznia 2015

"Niewinna kochanka" Tracy Anne Warren


Julianne stosunkowo młoda wdowa pragnie uratować swojego brata od hańby bankructwa i udaje się do finansisty, który żąda spłaty bardzo wysokiego długu. Niestety okazuje się, iż środki jakimi dysponuje kobieta nie pokryją nawet trzydziestu procent pożyczki, jaką zaciągnął jej brat. Rafe, który uchodzi za bezwzględnego człowieka, składa jednak Julianne inną propozycję na spłatę długu... niemoralną propozycję. Zgodnie z nią ma ona zostać jego kochanką przez okres 6 miesięcy. 

Mrożące krew w żyłach początki - zwłaszcza dla moralnie prowadzącej się kobiety, okazują się jednak być całkiem przyjemnym układem. Julianne, która nie odnalazła namiętności w małżeństwie teraz rozkwita u boku Rafe'a. Odkrywa uroki rozkoszy jakich zaznaje w objęciach kochanka i coraz bardziej angażuje się ten związek bez przyszłości.

Książka napisana jest całkiem dobrze. Fabuła choć momentami wydaje się być sztampowa, ma kilka ciekawych wątków, dzięki którym akcja nabiera tempa. "Momentów" w książce oczywiście nie brakuje, a opisane są w całkiem przystępny sposób. Jest namiętność, jest miłość, są tez łzy i niebezpieczeństwo. Wszystko to czego oczekujemy po dobrym romansie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...