środa, 21 stycznia 2015

"Kodeks uczuć" Nora Roberts


Diana młoda ambitna prawniczka wyjeżdża do Atlantic City, aby spotkać się ze swoim bratem, którego nie widziała od 20 lat. Wychowana przez ciotkę, przepełniona jest żalem, iż po śmierci rodziców została przez niego porzucona. Jednak świeżo poślubiona małżonka brata i jej rodzina nie pozwolą Dianie dalej odcinać się od nich. Szczególne Caine (legenda wydziału prawa na Harvardzie) weźmie sobie do serca to zadanie. Czy uda mu się dotrzeć do dziewczyny, która pragnie nigdy nie być zależną od nikogo?

"Kodeks uczuć" to moje pierwsze spotkanie z Norą Roberts. Trochę niefortunnie wybrałam, gdyż kolejną książką tej autorki na mojej półce jest "Zagraj ze mną", część pierwsza cyklu o rodzinie MacGregorów. Fabuła książki nie jest bardzo skomplikowana, ale cała opowieść napisana jest całkiem przyjemnie. Brak jest w utworze scen łóżkowych. Nie żeby bohaterowie pozostawali w celibacie, ale opisy kończą się na dość  niewinnych opisach pocałunków i uwodzenia.

"Kodeks uczuć" jest to drugi tom cyklu "MacGregorowie", wydany był także pod tytułem "Kuszenie losu".

4 komentarze:

 1. Witam
  Uderzyłaś w moje nuty, ja uwielbiam Nore Roberts a seria MacGregorów jest ciekawa choć autorka ma lepsze, mogę polecić Sagę Rodziny Quinnów, Trzy siostry, Klucze, lub ślubny kwartet - polecam. Napisała również Sanktuarium, Rafa, czy Port macierzysty - po przeczytaniu pierwszej z nich stałam się jej wierną fanką.
  Pozdrawiam i polecam dalsze obcowanie z książkami Nory

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie. Mam cały stosik rożnych tytułów do czytania. Szkoda tylko że trzeba robić też inne rzeczy w życiu :)

   Usuń
 2. Witam
  Jeśli masz chwile i chęć zaczytaj się w "mój" romans zapraszam
  http://xn--ksikowyromans-ksb99o.pl/archiwa/19
  Komntarze jak najbardziej widziane

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...