środa, 10 lutego 2016

"Wampiry w wielkim mieście" Kerrelyn Sparks


Drugi tom serii "Miłość na kołku"

Kolejna książka w pełnej humoru serii, która jest idealnym przerywnikiem pomiędzy cięższymi lekturami. Jako oderwanie się od rzeczywistości po ciężkim dniu pracy. Zabawne spojrzenie na rzeczywistość pokazywaną nam w mediach.

Jakie są obecnie najbardziej popularne programy telewizyjne? Oczywiście wszelkiego rodzaju reality show. Dlatego też wampirza telewizja nie może pozostawać z tyłu. Darcy, wampirzyca, która życie straciła stosunkowo niedawno, gdyż dopiero przed czterema laty, zostaje reżyserem programu "Najseksowniejszy mężczyzna na ziemi", którego jurorkami zostają członkinie porzuconego haremu Romana Draganesti. Panie mieliśmy okazję poznać już w tomie pierwszym. Jako zaskakujące zwroty akcji, postanawia ona wprowadzić do programu kilku śmiertelników, którzy mają rywalizować z niczego nieświadomymi nieumarłymi.

Tymczasem agenci CIA z elitarnej jednostki TRUMNA, ukierunkowanej na zabijanie wampirów, kipią nienawiścią. Zniknięcie Shanny (bohaterki "Jak poślubić wampira milionera?") szczególnie uderzyło w ich dumę, wszak jest ona córką ich szefa. Postanawiają oni wprowadzić dwóch tajniaków do wampirzego reality show. A że Garrett i Austen są bardzo przystojni nie będą mieć problemów, aby dostać angaż.

Uczucie jakie rozkwitnie pomiędzy Darcy a Austenem, będzie miało bardzo dramatyczny przebieg. Ona jest wampirem, on wampiry zabija - nie może się udać. Czy będą wstanie przezwyciężyć ten problem? Autorka nie szczędzi nam pikantnych scen utrzymanych w zabawnej atmosferze. Namiętne chwile w jakuzzi, przerwane przez helikopter z kamerzystami, seks z telepatą, który słyszy twoje myśli i dokładnie wie gdzie chcesz być dotykana - to tylko kilka przykładów tego co możemy znaleźć w książce Kerrelyn Sparks.

Polecam wszystkim tym którzy lubią się trochę pośmiać.  Tym razem autorka na warsztat wzięła telewizję i celebrytów, ale żarty są na całkiem niezłym poziomie, czego nie można powiedzieć o części programów emitowanych na naszych ludzkich kanałach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...